Blog

System rynnowy idealny dla deweloperów

Dla deweloperów, którzy realizują jednocześnie wiele inwestycji, system rynnowy musi spełniać kilka podstawowych kryteriów, niepodlegającym negocjacjom. Orynnowanie idealne jest nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale też ekonomiczne. System Q STALYO MIX-PRO oferuje przy tym wysoką estetykę i możliwość szybkiego montażu. Chociaż można go wykorzystać do każdego typu realizacji, szczególnie polecany jest właśnie deweloperom.

Stale rosnące wymagania techniczne wobec budynków, ale też koszty przedsięwzięć budowlanych, stawiają wyzwania nie tylko właścicielom prywatnych inwestycji, ale też deweloperom. Wznoszone obiekty muszą spełniać określone warunki techniczne, jakościowe i wizualne, co przekłada się na wartość rynkową. W przypadku realizacji wielu projektów jednocześnie bardzo ważny jest czynnik ekonomiczny, koszty wykonania finalnie wpływają na opłacalność przedsięwzięcia i ofertę cenową dla klienta końcowego. 

 

System rynnowy dla deweloperów – najważniejsze kryteria


Jednym z istotnych elementów wykończenia elewacji jest system rynnowy – ważny zarówno w aspekcie estetycznym czy ekonomicznym, jak i ochrony budynku. Właściwie dobrane i dobrze zamontowane orynnowanie odprowadzi wodę opadową z dachu i ochroni przed zalaniem i zawilgoceniem elewacji budynku. Wydajność, wytrzymałość, szybki i łatwy montaż to zasadnicze kryteria systemu dla deweloperów. Walory wizualne to wbrew pozorom również istotny czynnik zwłaszcza w przypadku nowoczesnych energooszczędnych budynków o podwyższonym standardzie.

 

Q STALYO MIX-PRO – jak uzyskaliśmy wysoką jakość i optymalną cenę?


Q STALYO MIX-PRO to system rynnowy, w którym udało się połączyć jakość z wytrzymałością, dobrym designem i zoptymalizowaną ceną. Co pozwoliło osiągnąć taki efekt? 

Innowacyjne połączenie dwóch materiałów: PVC i stali nierdzewnej. Stal wykorzystano jako bazę do produkcji poziomu rynnowego – czyli tych elementów, które w największej mierze odpowiadają za skuteczne odprowadzenie wody opadowej, wytrzymałość i szczelność. Natomiast PVC to materiał wykorzystany 

do produkcji elementów pionowych systemu rynnowego, który odprowadza wodę do kanalizacji. Takie rozwiązanie sprawia, że deweloperzy zyskują produkt niskobudżetowy bez kompromisu w kwestii designu i wytrzymałości. 

 

Rynny prostokątne – to nie tylko dobry wygląd 


Dopasowanie elementów systemu rynnowego pod względem kolorystycznym pozwala zachować znakomitą estetykę i trwałość na lata. System Q Stalyo MIX-PRO dostępny jest w graficie RAL 7016 oraz czerni RAL 9005 – a więc kolorach najchętniej wykorzystywanych w nowoczesnym budownictwie jedno- i wielorodzinnym. 

Systemy Q STALYO są symetryczne, a ich cechę charakterystyczną stanowi kwadratowy przekrój rynien kapinosami wygiętymi do wewnątrz. Poza minimalistycznym wyglądem takie orynnowanie daje też większą wydajność. Prostokątny kształt pozwala na zredukowanie połączeń. Rynny montowane są na zakładkę i klejone, elementów jest mniej, a montaż szybki i intuicyjny, więc ten etap realizacji inwestycji przebiega dużo sprawniej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności tej strony.